Kas tai

Kas yra pabėgimų kambarys? 

Tai komandinis žaidimas paremtas loginiais ar mechaniniais galvosūkiais.

Kodėl „pabėgimo kambarys“?

Nes žaidimo tikslas yra ištūkti, kitaip tariant „pabėgti“ iš užrakinto kambario, įveikiant įvairias mechanines, logines užduotis, kurios yra sukurtos pagal tam tikrą seką, scenarijų ar tematiką.

Ar šita pramoga reikalauja fizinio pasirengimo ?

Ne, tai ramus tačiau įtemtas žaidimas, reikalaujantis protinio darbo ir pastabumo.

Koks žaidimo tikslas?

Žaidimo tikslas yra išeiti iš pabėgimų kambario greičiau nei per 60 min.

Kaip žaidžiamas žaidimas ?

Žaidimo dalyviai yra įleidžiami į kambarį, keli iš jų yra prirakinami grandinėmis ir uždaromi kambaryje. Patalpoje yra užuomenos, paslepti kodai ir įrankiai galvosūkiams įveikti. Reikia surasti užuomenas tam, kad atsektum logikos grandinę. Tai gali būti paslėpta simbolių kombinacija, kažkokie įrankiai arba tam tikra seka, kurią priderinus kitoje užduotyje rasi tam tikrą kodą, ar raktą. Atrakinus tam tikrus seifus, duris ar dežutes rasite kitą užuomeną ir taip toliau. Taip pat tai gali būti mechaninė užduotis kurią atlikus kažkas atsitiks … atlikus tam tikrų loginių veiksmų grandinę prieinama prie išėjimo rakto, kodo, ar veiksmų sekos po kurių pabėgimo kambario durys atsidarys.

Kam skirtas kambarys ?

Kambarys  skirtas suaugusių 3-4 žmonių komandai.

Atmosfera žaidime? 

Dekoracijos ir scenarijus paremtas serijinio žudiko „Zodiakas“ tematika.

Kaip patekti į pabegimų kambarį? 

Žaidimai organizuojami pagal išanstinę rezervaciją

Kiek kainuoja pramoga?

Tikslią kainą pamatysite rezervuodami pabėgimo kambario žaidimą, ji priklauso nuo rezervacijos laiko bei savaitės dienos todėl svyruoja nuo 40-50 eur.

Kiek trunka pramoga?

Vienas galvosūkių žaidimas priklausomai nuo komandos patirties, komandinio darbo bei loginės patirties nuo 45 min iki 1val 30 min .

Kokiame mieste randates? 

Vilniuje